» » جشن «اردیبهشت تئاتر» در گلستان برگزار شد

جشن «اردیبهشت تئاتر» در گلستان برگزار شد

 بزرگداشت روز جهانی تئاتر و جشن «اردیبهشت تئاتر» گلستان با حضور دوستداران عرصه تئاتر و نمایش استان در گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، بزرگداشت روز جهانی تئاتر و  جشن «اردیبهشت تئاتر» گلستان با حضور اهالی تئاتر و نمایش استان گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

رئیس سابق انجمن نمایش استان گلستان در این مراسم گفت: انجمن نمایش استان گلستان بعد از۱۷ ماه به کار خود پایان داد و از هفته آینده انجمن نمایش با ترکیب هیئت‌ مدیره جدید کار خود را آغاز می‌کند.

ا... قلی نظری افزود: در طول این ۱۷ ماه فعالیت های زیادی توسط هنرمندان انجام شد و سهم انجمن نمایشی بسترسازی مناسب برای عملی شدن برنامه‌ها بود.

نظری با بیان اینکه ۶۳ فعالیت عمده در انجمن نمایشی به انجام رسیده است، گفت: تلاش کردیم با رصد فعالیت هنرمندان عرصه نمایش در شهرستان‌های مختلف به نوعی آسیب‌ شناسی کنیم که یکی از مهم‌ترین آسیب‌هایی که در عرصه نمایش به آن رسیدیم نداشتن سالن تمرین بود.

وی افزود: تمام کم و کاستی‌های استان در حوزه نمایش دسته‌بندی شده و در اختیار وزیر فرهنگ و ارشاد قرار گرفته است و امیدواریم در راستای حل این مشکلات قدم‌هایی برداشته شود. 

گفتنی است اجرای موسیقی، اجرای نمایش صحنه‌ای و رادیویی و تجلیل از پیشکسوتان عرصه هنر نمایش استان گلستان پایان‌ بخش این مراسم بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.