» » مهلت ارسال آثار جشنواره پویانمایی رضوی گلستان تا ٢٠ تیرماه، تمدید شد

مهلت ارسال آثار جشنواره پویانمایی رضوی گلستان تا ٢٠ تیرماه، تمدید شد

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره پویانمایی رضوی خبر داد و گفت: با توجه به استقبال علاقه‌مندان این جشنواره تا ٢٠تیرماه تمدید شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت افزود: چهارم مرداد امسال آئین اختتامیه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی برگزار می‌شود.

وی به تغییر موضوع جشنواره از رضوی به 'نبوی، علوی و رضوی' اشاره کرد و گفت: با توجه به توان تخصصی و فنی در تولید پویانمایی تلاش شده با تنوع موضوعات مذهبی بستر برای تولید آثار افزایش یابد.

این مسئول گلستانی اضافه کرد: با این اقدام سازنده انگیزه بیشتری برای تولید آثار ایجاد می‌شود و کیفیت و تنوع تولیدات هم افزایش می‌یابد.

وی در خاتمه اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به‌ویژه امام رضا(ع) و تقدیر و پاسداشت از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری درزمینهٔ سیره، شخصیت، معارف رسول خدا (ص)، ائمه معصومین (ع) و امام رضا(ع) و کمک به نشر و گسترش این آثار را ازجمله اهداف برگزاری جشنواره پویانمایی رضوی اعلام کرد.

گفتنی است جشنواره پویانمایی رضوی به مناسبت میلاد فرخنده امام علی بن موسی‌الرضا(ع( و خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه(س) و بزرگداشت حضرت شاه‌چراغ(ع)، از یکم تا یازدهم ذی‌القعده موسوم به «دهه کرامت» برگزار می‌شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.