» » گشایش نمایشگاه عکس اساتید موسیقی کشور در گرگان

گشایش نمایشگاه عکس اساتید موسیقی کشور در گرگان

 رئیس انجمن موسیقی گلستان از برپایی نمایشگاه عکس اساتید موسیقی کشور در این استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در نگارخانه کاپری گرگان دایر می شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان سهیل سرکرده، افزود: این نمایشگاه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن موسیقی استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه مجموعه عکس‌ها و اسناد اساتید موسیقی ایران به همت فروغ بهمن پور روزنامه‌نگار و پژوهشگر موسیقی ایرانی جمع‌آوری‌شده که به نمایش گذاشته می‌شود.

سرکرده در ادامه بابیان این نکته که نمایشگاه عکس اساتید موسیقی کشور دهم تا ١٦ تیرماه در نگارخانه کاپری گرگان دایر است، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید به این نمایشگاه مراجعه کنند.

گفتنی است این نمایشگاه به همت فروغ بهمن پور و  با حمایت انجمن موسیقی ایران و با همکاری شعب استانی این انجمن از ۱۰ تیرماه در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمان جنوبی، کهکیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، همدان، یزد به‌طور هم‌زمان برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.