» » دوره‌های آموزشی بستری برای شناسایی و کشف استعدادهاست.

دوره‌های آموزشی بستری برای شناسایی و کشف استعدادهاست.

 کارگردان و تهیه‌کننده صداوسیمای مرکز گلستان از آموزش به‌عنوان اولیه‌ترین اصل در حوزه نویسندگی یادکرد و گفت: فراگیری آموزش در هر سن و به هر شکل باید انجام شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حاتم نائیج زاده در حاشیه دومین روز از کارگاه آموزش فیلم‌نامه‌نویسی پویانمایی، افزود: آموزش فیلم‌نامه‌نویسی باید از دوران نوجوانی انجام شود.

این مدرس دانشگاه از برگزاری کارگاه آموزشی فیلم‌نامه‌نویسی پویانمایی اظهار خرسندی کرد و گفت: این دوره‌های آموزشی بستری برای شناسایی و کشف استعدادهاست.

وی با تأکید بر این نکته که آموزش باید فراگیر باشد، افزود: درعین‌حال هدف آموزش باید مشخص باشد زیرا آموزش جسته‌وگریخته نتیجه‌ای نخواهد داشت.

نائیج زاده خواستار ثبت آثار فیلم‌نامه نویسان شد و گفت: با ثبت آثار نویسنده که حاصل زحمت چند ماه و گاهی چندساله‌اش است، می‌توان دست بسیاری از افراد را کوتاه کرد.

وی بابیان این نکته که نیاز است کارگاه‌های آموزشی سطح‌بندی شود، افزود: در این صورت استاد می‌داند که در هر کارگاه با چه نیروهایی سروکار دارد.

به گفته نائیج زاده، در صورت سطح‌بندی دوره‌های آموزشی، افراد علایق خود را خواهند یافت و به‌این‌ترتیب آگاهانه این حوزه را انتخاب می‌کنند.

کارگردان و تهیه‌کننده صداوسیمای مرکز گلستان در خاتمه یادآور شد: استعداد، علاقه و پشتکار نیازمند حوزه فیلم‌نامه‌نویسی است و علاقه‌مندان برای ورود به این بخش باید این موارد را در نظر بگیرند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.