» » رشد ٤٠ درصدی آثار ارسالی نهمین جشنواره پویانمایی رضوی/مهلت ارسال آثار جشنواره به پایان رسید

رشد ٤٠ درصدی آثار ارسالی نهمین جشنواره پویانمایی رضوی/مهلت ارسال آثار جشنواره به پایان رسید

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از ارسال ١٢٤اثر به دبیرخانه نهمین جشنواره پویانمایی رضوی خبر داد و گفت: این تعداد اثر نسبت به سال گذشته ٤٠درصد رشد داشته است.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، افزود: ٤٥فیلم از استان‌های اصفهان، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، خرسان رضوی، البرز، فارس، تهران، همدان، بوشهر و گلستان به دبیرخانه رسیده است.

دبیر نهمین جشنواره پویانمایی رضوی بابیان این نکته که ٧٩ اثر در بخش فیلم‌نامه به دبیرخانه جشنواره رسیده، اظهار کرد: این آثار از استان‌های گلستان، قزوین، اردبیل، خراسان رضوی، البرز، سمنان، مازندران، یزد، تهران، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، کرمان، گیلان و اصفهان ارسال‌شده است.

حجت‌الاسلام فضیلت ضمن یادآوری این نکته که ٢٠تیرماه آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بوده، افزود: تنها آثاری که تا این تاریخ، به دبیرخانه رسیده داوری خواهد شد.

وی اجرای جشنواره‌هایی مشابه پویانمایی را ابزاری برای محتوا بخشی به آثار هنری و اجرایی شدن آن دانست و تصریح کرد: جشنواره پویانمایی رضوی به‌نوعی در حال انتقال فرهنگ علوی، نبوی و رضوی به مخاطبین است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه ضمن یادآوری این نکته که گلستان تجربه هشت دوره جشنواره پویانمایی را درگذشته داشته، خاطرنشان کرد: تحلیل و برداشت ما این است که جشنواره ازنظر کمی و کیفی رشد خوبی داشته است.

گفتنی است جشنواره پویانمایی رضوی همه‌ساله به مناسبت میلاد باسعادت علی بن موسی‌الرضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت احمد بن موسی (شاه‌چراغ) در دهه کرامت برگزار می‌شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.