» » مراسم تقدیر از فعالان رسانه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

مراسم تقدیر از فعالان رسانه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

مراسم تقدیر از خبرنگاران و فعالان رسانه شهرستان گنبدکاووس، روز یکشنبه ٢٢ مرداد ماه در محل فرمانداری شهرستان گنبدکاووس با حضور فرماندار ، مسئولین و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با گرامیداشت یاد محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار افزود: خبرنگاران بهترین حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و می توانند با بیان کاستی های جامعه و انتظارات مردم، یاری رسان مسئولان برای ارائه خدمات بهتر به مردم باشند.

عبدالقدیر کریمی با دعوت ار خبرنگاران به رعایت انصاف و امانت،گفت: خبرنگاران در کنار بیان واقعیت های جامعه و کاستی های احتمالی، بایستی خدمات ارائه شده از سوی نظام به مردم را نیز به درستی منعکس کنند.

معاون استاندار گلستان با بیان اینکه انعکاس خدمات ارائه شده به مردم نباید تحت الشعاع برخی از مسائل قرار گیرد، خاطرنشان کرد: انعکاس خدمات نظام به مردم باعث ایجاد روحیه امید و دلگرمی آنان به نظام اسلامی می شود که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز است.

در ادامه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس ضمن تقدیر از خبرنگاران، بیان داشت: شماخبرنگاران و اصحاب رسانه با قلم خود حقایق جامعه را بازگو میکنند و در افزایش آگاهی مردم سهم مهمی دارند و شما تلاشگران حقیقت و آگاهی هستند. شما خبرنگاران، وجدان بیدار جامعه هستید که متعهد، توانمند و حرفه ای با اطلاع رسانی دقیق، صحیح و به هنگام، منبع اعتماد عموم مردم هستید.

رضا شجاعی افزود: شهرستان گنبدکاووس دارای ٣٥ خبرنگار و نمایندگی صدا و سیما ، ٣ نمایندگی فروش و توزیع روزنامه، ٥ نشریه شهرستانی و تعداد ٨ پایگاه خبرگزاری می باشد که امیدواریم در سالهای آتی شاهد تقویت ،گسترش و حرفه ای تر شدن این امر در شهرستان باشیم.

در این نشست که به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار برگزار شد، چند تن از خبرنگاران نیز با بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود، خواستار همکاری بیشتر مسئولان شدند.در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران تقدیر شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.