» » دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اعضای هیات تحریریه سایت "گلستان ما"

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اعضای هیات تحریریه سایت "گلستان ما"

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی این اداره کل، ضمن حضور در دفتر سایت محلی "گلستان ما" با اعضای هیات تحریریه این پایگاه خبری دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در بازدید از دفتر پایگاه خبری "گلستان ما" با اشاره به اهمیت و جایگاه رسانه ها، گفت: امروز وظایف رسانه های انقلابی سخت تر از قبل شده است .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان افزود: رسانه ها باید طبق چهارچوب قانون و اخلاق مداری انتقاد های لازم را انجام دهند، در واقع باید ادارات انتقادهای سازنده خبرنگاران را با جان و دل بپذیرند.
وی با اشاره به اینکه رسانه نقش کلیدی در زندگی مردم دارد، خاطر نشان کرد: زندگی امروز با گذشته بسیار متفاوت تر شده است، امروزه با اینکه رسانه ها جایگاه ویژه ای دارند در عین حال به همان اندازه هم میتواند به جامعه آسیب برساند.
حجت الاسلام فضیلت ادامه داد: به طور مثال شبکه های اجتماعی که در حال فعالیت هستند همزمان که وظیفه اطلاع رسانی را دارند، مشکلات اجتماعی زیادی را به وجود آورده اند و جوانان ما را به هر سمت و سویی می کشند.
وی نقش رسانه های انقلابی را در این بین بسیار حیاتی قلمداد کرد و گفت: در شرایطی که هجمه هایی از سمت غرب به کشور ما وارد می شود و به هر نحوی می خواهند انقلاب ما را زیر سوال ببرند، فعالیت رسانه های انقلاب باید طوری باشد که بتواند هر گونه اقدامی را خنثی کند.
حجت الاسلام فضیلت در خاتمه با بیان این نکته که عصر حاضر با تمام زمان‎های گذشته متفاوت است، افزود: علی‎رغم اینکه بسیاری از تکنولوژی‎های دنیا ساخت خود بشر است گاهی از کنترل خارج می‎شود و این روند اگر ادامه یابند ممکن است بشر قربانی تکنولوژی شود.
گفتنی است مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای اطلاع از چالش ها و مشکلات پیش روی رسانه های استان و تعامل بیشتر با آنها، دیدارهای مستمری از نشریات استانی  در برنامه کاری خود قرار داده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.