» » افتتاح مجتمع فرهنگی، هنری شهرستان گرگان در نخستین روز از هفته دولت

افتتاح مجتمع فرهنگی، هنری شهرستان گرگان در نخستین روز از هفته دولت

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از افتتاح مجتمع فرهنگی، هنری شهرستان گرگان در نخستین روز از هفته دولت خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در حاشیه آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی و اقتصادی، افزود: این مجتمع به مساحت ٣ هزار و ٥٠٠ متر با کاربری فرهنگی، هنری و اداری است که سالن آمفی تئاتر و سینما روباز از جمله امکانات این مجتمع فرهنگی به شمار می رود.
وی با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگی، هنری جزء نخستین مصوبات سفر دولت نهم بوده، اظهار کرد: زمین این مجتمع از سوی شهرداری گرگان اهدا شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از استقرار انجمن‌های فرهنگی، هنری شهرستان به صورت مجزا در این مجتمع به عنوان اقدامی درخور یاد کرد و گفت: هنرمندان از این پس می‌توانند به صورت مستقل در فضایی که برای انجمن خود در اختیار دارند، به فعالیت بپردازند.
گفتنی است آیین افتتاح متمرکز و آغاز طرح های اجرایی پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، فرماندار گرگان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مجتمع فرهنگی، هنری بهارستان گرگان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.