» » دومین دوره آموزشی سامانه جامع چاپ گلستان تشکیل شد

دومین دوره آموزشی سامانه جامع چاپ گلستان تشکیل شد

 دومین دوره آموزشی سامانه جامع چاپ، ویژه کارشناسان این حوزه در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان در سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، این دوره آموزشی برای ١٤ کارشناس چاپ در شهرستان‌های استان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در راستای اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک و همچنین تکریم ارباب‌رجوع، کاهش هزینه‌ و وقت، تسهیل، تسریع و افزایش خدمات موردنیاز چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته کشور سامانه جامع چاپ راه‌اندازی شد بر همین اساس ازاین‌پس صدور، انتقال، تمدید مجوز و خریدوفروش ماشین‌آلات، ورود ماشین‌آلات چاپ و مکاتبات حمایتی تنها از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید: کسانی که قصد تأسیس واحد چاپ و یا صنایع وابسته رادارند و هنوز اقدامی انجام نداده‌اند، با مراجعه به آدرس اینترنتی irprintgolestan.farhang.gov.ir و ورود به سامانه جامع چاپ و انتخاب بخش متقاضی جدید، فرم‌های مربوط به دریافت کلمه کاربری و رمز عبور را پرکرده و پس از تائید کارشناسان مربوطه، می‌توانند وارد کارتابل خود شده و فرم‌های تقاضای واحد چاپی را تکمیل کنند.

گفتنی است نخستین دوره آموزشی سامانه جامع چاپ، چهارم خرداد سال جاری با حضور مدیران و کارشناسان چاپ شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.