» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با امام جمعه علی آباد کتول

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با امام جمعه علی آباد کتول

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه مسئول روابط عمومی و چند تن از کارشناسان این اداره کل با امام جمعه علی آباد کتول دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان این دیدار به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سید الشهدا انجام شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت ضمن تشکر از حمایت امام جمعه علی آباد کتول، گفت: با ترویج هنر در قالب های مختلف افراد کمتر به سمت آسیب های اجتماعی جذب می‌شوند.

بر اساس این گزارش، پس از دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با امام جمعه علی آباد کتول، حجت الاسلام فضیلت با سید محمد علوی راد شاعر علی آبادی و صائب محمدی پیشکسوت تئاتر این شهرستان ملاقات داشت.

حجت الاسلام فضیلت در این نشست هنر را تأثیرگذارترین ابزار برای فرهنگ‌سازی اعلام کرد و گفت: هنر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار کارآمد است.

وی ادامه داد: هنر از دو منظر فرهنگ‌سازی (تولید محتوا) و نیز نقش‌آفرینی در حوزه آموزش و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌تواند تأثیرگذار باشد.

گفتنی است دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از هنرمندان سایر شهرستان ها به منظور ارج نهادن به مقام هنرمندان استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.