» » فروش ٦٨٤میلیون و ٥٠٠هزار ریال بن در نخستین روز نمایشگاه کتاب گلستان

فروش ٦٨٤میلیون و ٥٠٠هزار ریال بن در نخستین روز نمایشگاه کتاب گلستان

 رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از فروش ٦٨٤میلیون و ٥٠٠هزار ریال بن در نخستین روز نمایشگاه سراسری کتاب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان فرشته آل نبی، افزود: استقبال مردم از نمایشگاه کتاب در نخستین روز نمایشگاه خوب بوده است.

وی ادامه داد: پنج میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال بن کتاب برای خرید شهروندان استان در دهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان تخصیص یافته است.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اضافه کرد: این مبلغ نسبت به سال گذشته ٥٠٠ میلیون ریال افزایش داشته است.

وی با بیان این نکته که علاقمندان به خرید بن کتاب با مدرک کارشناسی می توانند تا ٥٠٠هزار ریال بن کتاب خریداری کنند، افزود: برای افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری امکان خرید بن کتاب تا سقف یک میلیون ریال است.

وی به فرهنگ سازی مطالعه و رشد کتابخوانی در جامعه تاکید کرد و گفت: افزایش سرانه مطالعه مقوله ای است که نیاز به همکاری همه دارد و کتاب در این بین مظلوم واقع شده است.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ٢٥ تا ٣٠ مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی دایر است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.