» » ۳۵ برنامه جنبی در یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان اجرا می‌شود

۳۵ برنامه جنبی در یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان اجرا می‌شود

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: در یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان گلستان ۳۵ برنامه جنبی نیز برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دائمی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های جنبی در یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب گلستان اظهار داشت: ٣٥ برنامه جنبی شامل رونمایی و نقد کتاب، دورهمی کتاب، برگزاری کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی در فضای مجازی، کارگاه آموزشی کودک خلاق، نقاشی کودک و نوجوان، قصه‌گویی کودک و نوجوان در ایام برپایی نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گفته وی روز گذشته همزمان با نخستین روز از برپایی نمایشگاه، کتاب هایی از انتشارات نوروزی با حضور علاقه مندان رونمایی شد. 

دائمی اظهار داشت: هم چنین دورهمی یادگیری کتاب نیز با همکاری خانه فرهنگ پرسش و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. معرفی کتاب فتح خون شهید آوینی از سوی حسین پایین محلی از دیگر برنامه‌های جنبی روز گذشته بود.

وی درباره برنامه‌های امشب این نمایشگاه هم گفت: رونمایی از کتاب انتشارات پیک ریحان و بنام، دورهمی یادگیری کتاب، نقد و بررسی کتاب تلخ و شیرین از انتشارات مقسم، معرفی دانشنامه گلستان و هم چنین خوشنویسی با موضوع کتیبه‌های عاشورایی و نمازی از برنامه‌های جنبی امشب است.

دائمی افزود: فردا همزمان با سومین روز از برپایی نمایشگاه نیز رونمایی از کتاب، نقد و بررسی کتاب پیشگیری از طلاق به نویسندگی رجب محمد بشارت‌فر و شب شعر عاشورایی و نمازی اجرا می شود. هم چنین در روز جمعه نیز کارگاه بررسی ادبیات داستانی استان با حضور داستان نویس شهیر گرگانی ابراهیم محمدحسن بیکی و هم چنین شاهنامه‌خوانی برگزار خواهد شد.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.