» » رونمایی از ٧ عنوان کتاب در سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان

رونمایی از ٧ عنوان کتاب در سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان

 در سومین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از هفت کتابی که به تازگی منتشر شده بود با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و علاقمندان به حوزه کتاب رونمایی شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از کتاب "٣٥ گفتار از مدیریت زمان تا رسانه های رحمانی و شیطانی" به قلم حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، "چشمه سار عرفان" نوشته حجت الاسلام یعقوب مهدوی، " خود ناشناخته ات را بشناس" به قلم رضوانه رمضانی، " نظریه کاربردی در مدیریت از حکایت تا عمل" نوشته ابوالفضل پاکدامن، " آئین برنجکاری در استرآباد" به قلم اسماعیل اسفندیاری پور، "جنبش بهایت و تاثیر آن بر امنیت ملی جمهوری اسلامی" نوشته ناصر سنگدوینی و "معشوق بی پروا" به قلم نرگس کمش حاجی از انتشارات مقسم در این روز رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، نقد و بررسی کتاب "پیشگیری از طلاق" نوشته رجب محمد بشارت فر توسط استاد احمدی انجام می شود.

این گزارش می افزاید: شب شعر با محوریت عاشورا و نماز به عنوان برنامه پایانی از برنامه های جنبی یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان در سومین روز به شمار می رود.

گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از ٢٥ مهرماه کار خود را آغاز کرد و تا ٣٠مهر  نیز پذیرای علاقه مندان است. این نمایشگاه صبح ها ساعت ٩ تا ١٢ و عصرها ١٥:٣٠ تا ٢١ میزبان اهالی فرهنگ و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.