» » کارگاه تخصصی ادبیات داستانی با حضور "ابراهیم حسن بیگی" نویسنده برجسته کشور برگزار می شود

کارگاه تخصصی ادبیات داستانی با حضور "ابراهیم حسن بیگی" نویسنده برجسته کشور برگزار می شود

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری کارگاه تخصصی ادبیات داستانی در عصر چهارمین روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دائمی، افزود: این کارگاه با حضور "ابراهیم حسن بیگی" از نویسندگان برجسته و مطرح کشور برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: ارتباط با اساتید و صاحب نظران، تبادل اطلاعات و افزایش قدرت تحلیل، نقد و الهام گرفتن برای خلق آثار و افزایش مهارت و دانش نویسندگان و آشنایی نیروهای مستعد به خصوص جوانان از اهداف اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان برای برگزاری این کارگاه آموزشی به شمار می رود.

به گفته دائمی، کارگاه تخصصی ادبیات داستانی ساعت ٦عصر، ٢٨ مهرماه در محل نمایشگاه سراسری کتاب گلستان برگزار خواهد شد. 

وی به برنامه شاهنامه خوانی در این روز اشاره کرد و گفت: این کارگاه ادبی نیز ساعت ١٩ عصر چهارمین روز از نمایشگاه کتاب استان در قالب برنامه جنبی اجرا می شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اضافه کرد: کارگاه شاهنامه خوانی با حضور محمد قاری از شاهنامه پژوهان مطرح  استان و با همکاری باشگاه "شاهنامه خوانی" استان برگزار می شود.

وی در خاتمه یادآور شد: به پاس حفظ ادبیات کهن و کهن ترین کتاب ماندگار ایرانیان که میراث فرهنگی این مرزوبوم است محمد قاری در این کارگاه به موضوع "خرد در شاهنامه" خواهد پرداخت و علاقمندان را با شاهنامه بیشتر آشنا خواهد کرد.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ٢٥ تا ٣٠ مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی دایر است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.