» » حدود ١٠ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی گرگان تخصیص یافت

حدود ١٠ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی گرگان تخصیص یافت

حدود ١٠ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی گرگان تخصیص یافت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان از تخصیص اعتباری حدود ١٩ میلیارد و یکصد میلیون ریال برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام یعقوب مهدوی با بیان این نکته که این مبلغ در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گرگان تصویب شد، افزود:  مبلغ ٥میلیارد ریال بابت تعمیر و ٥میلیارد ریال برای تجهیز مجتمع فرهنگی، هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان تخصیص داده شده است.
وی با بیان این نکته که یک میلیارد و ٣٠٠ میلیون ریال برای تعمیر تالار فخرالدین اسعد گرگانی اختصاص داده شده، افزود:  مبلغ ٧میلیارد و ٨٠٠ میلیون ریال به تکمیل پروژه نگارخانه گرگان اختصاص داده شد.
حجت الاسلام مهدوی با بیان این نکته که فرماندار گرگان پس از تصویب مصوبات این جلسه لازم الاجرا بودن آن را از اساسی ترین برنامه های شهرستان عنوان کرد و افزود: اعتبار این پروژه ها در اولین فرصت به دستگاه های اجرایی ابلاغ خواهد شد تا هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و راه اندازی آنها به منظور ارائه خدمات به شهروندان گرگانی اقدام کنند.
 جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گرگان به دعوت فرماندار گرگان با هدف تخصیص اعتبار به منظور تکمیل پروژه های عمرانی این شهرستان با حضور فرماندار و نماینده اداره کل راه و شهرسازی و مدیریت و برنامه ریزی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی گرگان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.