» » یک میلیارد و ٢٦٠ میلیون ریال بن کتاب در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب به فروش رسید

یک میلیارد و ٢٦٠ میلیون ریال بن کتاب در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب به فروش رسید

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از فروش یک میلیارد و ٢٦٠ میلیون ریال در پنجمین روز از نمایشگاه کتاب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان فرشته آل نبی، افزود: در مدت این پنج روز فروش بن به ٥ میلیارد و ٢٢٣ میلیون ریال رسیده است. 
آل نبی افزود: برای یازدهمین دوره از نمایشگاه کتاب گلستان پنج میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال بن کتاب اختصاص داده شده که این مبلغ نسبت به سال گذشته با ٥٠٠ میلیون ریال افزایش مواجه است.
رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان اینکه علاقمندان به خرید بن کتاب با مدرک کارشناسی می توانند تا سقف ٥٠٠هزار ریال بن کتاب خریداری کنند، اظهار کرد: با تدابیر انجام شده برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری هستند امکان خرید بن تا سقف یک میلیون ریال برای آنان در نظر گرفته شد.

گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از ٢٥ مهرماه کار خود را آغاز کرد و تا ٣٠مهر  نیز پذیرای علاقه مندان است. این نمایشگاه صبح ها ساعت ٩ تا ١٢ و عصرها ١٥:٣٠ تا ٢١ میزبان اهالی فرهنگ و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.