» » اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به مناسبت ١٣ آبان در شهرستان های استان

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به مناسبت ١٣ آبان در شهرستان های استان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به مناسبت١٣ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان‌های استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، افزود: مسابقه نقاشی و خوشنویسی و نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از خلیج‌فارس و ١٣ آبان در آزادشهر برگزار شد.

وی بابیان این نکته که این برنامه در حاشیه راهپیمایی ١٣ آبان در پارک شهر این شهرستان برپا شد، اظهار کرد: در این برنامه ٣٠ دانش‌آموز با اجرای نقاشی و خوشنویسی آثاری را خلق کردند که در پایان با حضور نماینده و مسئولان شهرستانی هدایایی به‌رسم یادبود به ١٠ نفر از دانش آموزان که بهترین اجرا را داشتند، اهدا شد.

حجت‌الاسلام فضیلت به برپایی ایستگاه نقاشی با عنوان "مهمانی لاله‌ها" در مراوه‌تپه خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزارشده است.

وی از اجرای مراسم عصر شعری در گنبد خبر داد و گفت: این برنامه نیز به مناسبت روز مبارزه به استکبار جهانی عصر روز گذشته برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه به حضور کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان در راهپیمایی ١٣ آبان اشاره کرد و گفت: این حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، نشان‌دهنده این است که تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان به‌ویژه آمریکا نقش بر آب است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.