» » اجرای ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی استان گلستان

اجرای ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی استان گلستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به اجرای ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی این استان در هفته کتاب و کتاب خوانی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام فضیلت، گفت: برگزاری نشست کتابخوانی با نوقلمان و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری در روستاهای مرزی استان از برنامه های این اداره کل در هفته کتاب و کتاب خوانی به شمار می رود.

وی با بیان اینکه توجه به نیاز مرز نشینان در حوزه فرهنگ و هنر امری ضروری است، افزود: اهدا کتاب ، برگزاری مسابقه کتابخوانی، حضور کتابخانه سیارو برنامه های متنوع فرهنگی از جمله برنامه های پیش بینی شده در این مناطق است.

فضیلت ادامه داد: دورهمی کتاب خوانی ، تجلیل از خادمان و فعالان  نشر کتاب ، تقدیر از مروجان کتاب و کتاب خوانی، برگزاری مسابقات کتاب خوانی در سطح مدارس استان، حضور در مهدهای کودک و اهدای کتاب و برگزاری نشست های قصه گویی خلاق از دیگر برنامه های این رخداد فرهنگی در سطح استان است.

این خبر می افزاید: افتتاح دو کتابخانه در سطح استان، دیدار با کتابخانه های فعال کانون های مساجد استان، دیدار با کتابفروشی ها و ناشرین حوزه کتاب از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی استان گلستان است.

گفتنی است هفته کتاب و کتاب‌خوانی استان گلستان با شعار " آینده روشن با خانواده کتاب‌خوان" برگزارخواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.