» » برگزاری مسابقه انشاء نویسی و مقاله نویسی در هفته کتاب و کتاب خوانی گلستان

برگزاری مسابقه انشاء نویسی و مقاله نویسی در هفته کتاب و کتاب خوانی گلستان

 معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری مسابقه انشاءنویسی در شهرستان مینودشت و مسابقه مقاله‌نویسی در شهرستان گالیکش به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دائمی، گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی و باهدف ترغیب نوجوانان و جوانان به مطالعه و تربیت نوقلمان در عرصه فرهنگ و ادب اسلامی مسابقه انشاءنویسی بین ٢٠٠ نفر از دانش آموزان دختر مینودشتی دوره اول و دوم دبیرستان برگزار شد.

وی ضمن قدردانی از رییس اداره شهرستان مینودشت و مسئولان دبیرستان دخترانه عترت و معرفت بخش کوهسارات دوزین، ادامه داد: به قید قرعه از ٦ نفر از شرکت‌کنندگان به رسم یادبود تقدیر به عمل آمد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تسلیت رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت دو اختر تابناک امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، اضافه کرد: به مناسب هفته کتاب و کتاب‌خوانی مسابقه مقاله‌نویسی با محوریت آئین‌های بومی زیارت امام رضا (ع) و چهل حدیث آن حضرت ویژه گروه سنی ١٢ تا ١٨ سال به همت ستاد هفته کتاب و کتاب‌خوانی شهرستان گالیکش برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مهلت ارسال مقاله تا ٢ آذرماه است و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

دائمی در خاتمه یادآور شد: هفته کتاب و کتاب‌خوانی گلستان با شعار " آینده روشن با خانواده کتاب‌خوان " از ٢٤ آبان تا ٢ آذرماه برگزار می شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.