» » بازدید و جشن گل‌ریزان کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی گلستان

بازدید و جشن گل‌ریزان کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی گلستان

 به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برنامه بازدید از کتاب‌خانه‌های عمومی و جشن گل‌ریزان کتاب در شهرستان‌های مراوه‌تپه، آزادشهر و مینودشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، جشن گل‌ریزان کتاب با حضور امام جمعه، فرماندار و  رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مینودشت در میان استقبال خوب شهروندان مینودشتی در محل کتاب‌خانه عمومی شهرستان انجام پذیرفت.

در حاشیه این مراسم قزلسفلو رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت، گفت: حضور مسئولین در این محفل فرهنگی و گل‌ریزان کتاب مصداق امر به معروف بوده و کتاب بهترین یار و همدم ساعات خلوت و فراغت اهل علم و فرهنگ است.

این گزارش می‌افزاید: در راستای سلسله برنامه‌های مدون هفته کتاب و کتاب‌خوانی گلستان، قاسم دوجی رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مراوه‌تپه، اظهار داشت: برنامه بازدید و اهدای کتاب به کتابخانه عمومی شهرستان با حضور فرماندار و روسای ادارات مراوه‌تپه ازجمله برنامه‌های فرهنگی این شهرستان در هفته کتاب و کتاب‌خوانی بود.

طیبه رجنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آزادشهر نیز  ضمن  اعلام خبر برگزاری مراسم غبارروبی از گلزار شهدای شهرستان آزادشهر به  عنوان یک اقدام ارزشی در هفته کتاب و کتاب‌خوانی، گفت: بازدید از کتابخانه عمومی امام سجاد (ع) ازجمله برنامه‌های فرهنگی این شهرستان در این هفته به شمار می‌آید.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.