» » برگزاری ششمین نشست دور همی یادگیری خانه فرهنگ پرسش

برگزاری ششمین نشست دور همی یادگیری خانه فرهنگ پرسش

ششمین نشست دورهمی یادگیری خانه فرهنگ پرسش با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به میزبانی این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مدیر خانه فرهنگ پرسش شهرستان گرگان ضمن قدردانی از میزبان این برنامه فرهنگی و تبریک یک سالگی دورهمی یادگیری، گفت: این برنامه با هدف هم افزایی و به اشتراک گذاشتن دانسته ها برگزار می شود و فضایی برای باهم بودن و استفاده از ظرفیت فکری یکدیگر است.

در ادامه این نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک یک سالگی این برنامه و تاکید به توجه بیشتر به این گونه نشست ها، افزود: برگزاری این برنامه ها فضایی را پدید می آورد که یک زندگی، ایده، تفکر، قصه یا بینش به فراخور موضوع کتاب به اشتراک گذاشته شود.

حجت الاسلام فضیلت، تصریح کرد: افزایش کیفی سرانه مطالعه کتاب یکی از دغدغه های مسئولین است و این قبیل نشست ها می توانند در بالا بردن این خواسته نقش بسزایی را ایفا کنند.

گفتنی است در خاتمه این نشست فرهنگی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اهدا کتاب نفیس از فعالان دور همی کتاب خوانی در هفته کتاب و کتاب خوانی گلستان تقدیر به عمل آمد.

 

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.