» » دیدار معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هیات تحریریه خبرگزاری مهر

دیدار معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هیات تحریریه خبرگزاری مهر

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه مسئول روابط عمومی و کارشناس مطبوعات این اداره کل با حضور در دفتر خبرگزاری مهر در استان گلستان با اعضای هیات تحریریه این خبرگزاری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، قدرت دایمی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت کارکنان خبرگزاری مهر به اهمیت و نقش رسانه در آگاهی بخشی به جامعه اشاره کرد و گفت: امروزه با گسترش فضای مجازی، دسترسی به اخبار آسان‌تر شده اما از سویی دیگر رسیدن اخبار صحیح به بطن جامعه هم مورد تهدید است.

دائمی افزود: اصحاب رسانه باید سرعت عمل بیشتری به خرج دهند و با دقت و رعایت اخلاق و انصاف اخبار واقعی را در جامعه منتشر کنند تا بتوانند از حاشیه سازان و دروغ‌پردازان سبقت بگیرند.

در ادامه این دیدار مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تأکید بر تعامل و ارتباط بیشتر این خبرگزاری با روابط عمومی این اداره کل، خاطرنشان کرد: ارتباط مستمر و بدون واسطه اصحاب رسانه با روابط عمومی‌ها دیگر مجالی به حاشیه پردازان نمی‌دهد.

حسن دیلم در خاتمه، افزود: هم‌افزایی و همدلی اصحاب رسانه با روابط عمومی‌ها بدون تردید نتایج خوبی را در پی دارد و کمک شایانی به توسعه فرهنگ و هنر و اندیشه خواهد کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.