» » تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری همایش "سواد رسانه‌ای و فن‌آوری‌های نوظهور " با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان گلستان

تشکیل جلسه هماهنگی برگزاری همایش "سواد رسانه‌ای و فن‌آوری‌های نوظهور " با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان گلستان

در نیمروز دوشنبه 11 دی‌ماه جلسه هماهنگی برگزاری همایش "سواد رسانه‌ای و فن‌آوری‌های نوظهور " با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان گلستان به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این جلسه قدرت دایمی از سواد رسانه‌ای به عنوان سواد در عصر حاضر یادکرد و گفت: توانایی دسترسی، تحلیل، ارزیابی، برقراری ارتباط با پیام‌های رسانه‌ای در اشکال مختلف از وجوه سواد رسانه ای است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادامه داد: فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید و جوامعی موفق هستند که بتوانند تعادلی در این بین ایجاد کنند.

وی ادامه داد: نباید صرفاً با نگاه سلبی به فضای مجازی نگاه کنیم بلکه با ارتقاء سواد رسانه‌ای می‌توانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین گامی مؤثر در توسعه و تعالی جامعه برداریم.

گفتنی است مشخص شدن جامعه هدف شرکت‌کننده در همایش، اهدا گواهی شرکت، نحوه و کیفیت برگزاری همایش ازجمله مباحث طرح‌شده در این جلسه هماهنگی بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.