» » دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با کارکنان دفتر سرپرستی روزنامه همشهری در استان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با کارکنان دفتر سرپرستی روزنامه همشهری در استان

عصر سه شنبه 19 دی ماه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همراه معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی و رییس گروه رسانه این اداره کل با حضور در دفتر سرپرستی روزنامه همشهری در استان گلستان با کارکنان این نشریه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام فضیلت ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت کارکنان دفتر سرپرستی روزنامه همشهری در استان به نقش سازنده و توسعه محور رسانه اشاره کرد و گفت: یکی از رسالت های رسانه بستر سازی پاسخگو کردن دستگاه ها است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پاسخ به برخی مطالبات که بعضا منع قانونی دارد، ابراز داشت: بر اساس قانون ارشاد متولی فرهنگ و هنر است اما قانون گذار نیست. قوانین و سیاست ها ابلاغ می شود و ارشاد مجری آن است. اما همیشه چالش ها و کاستی ها شنیده و انتقال داده می شود و حمایت از اصحاب رسانه استان در حد توان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

در خاتمه این دیدار، کارکنان روزنامه همشهری با مدیر کل و دیگر مسئولان پیرامون رتبه بندی و بیمه خبرنگاران، شکل گیری خانه مطبوعات، نحوه توضیح آگهی های دولتی به گفتگو پرداختند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.