» » جلسه هماهنگی راه‌اندازی استودیو قرآنی در استان گلستان

جلسه هماهنگی راه‌اندازی استودیو قرآنی در استان گلستان

صبح روز چهارشنبه 20 دی‌ماه جلسه هماهنگی راه‌اندازی استودیو قرآنی در استان گلستان با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و رئیس کارگروه قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و رییس دبیرخانه کمیسیون توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت هدف از برگزاری این جلسه را راه‌اندازی استودیو قرآنی در استان گلستان عنوان کرد و گفت: معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد در راستای مأموریت و رسالت تبلیغی و ترویجی قرآن کریم و به منظور حمایت از آثار و محصولات قرآنی فاخر و جذاب به ویژه نغمات و آواهای دینی و تولید آثار فرهنگی صوتی و تصویری متناسب با قرآن و اهل‌بیت (ع) برای استفاده در فضای مجازی اقدام به راه‌اندازی استودیو قرآنی در سطح کشور کرده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: تاکنون در 4 شهر کشور استودیو قرآنی راه‌اندازی شده است و بناست پنجمین استودیو قرآنی در استان گلستان راه‌اندازی شود تا تمامی فعالان قرآنی که قصد تولید آثار گروهی و فردی در عرصه قرآن را دارند بتوانند از این فضای تخصصی و حرفه‌ای استفاده کنند.

گفتنی است در پایان جلسه؛ بازدید از ساختمان محل راه‌اندازی استودیو و بررسی ظرفیت‌های انسانی و سخت‌افزاری آن در دستور کار قرار گرفت.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.