» » درخشش شهرستان کلاله در دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور

درخشش شهرستان کلاله در دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از درخشش شهرستان کلاله در دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور خبر داد و گفت: در این دوره بیش از 5000 باشگاه از 85 شهر و 15 روستای سراسر کشور با هم رقابت داشتند که این تعداد 6 باشگاه از شهرستان کلاله به عنوان برگزیدگان شهرستانی به دبیرخانه مرکزی معرفی شدند و باشگاه "بچه های آسمان" برگزیده کشوری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان قدرت دایمی افزود: در آیین اختتامیه دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک ونوجوان کشور باشگاه "بچه های آسمان" از مرکز توانبخشی معلولین جسمی و حرکتی "طلوع مهر" شهرستان کلاله توانست برگزیده کشوری شود و  15 کودک معلول این باشگاه هدایای خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردند.

وی ادامه داد: در بخش "نامه به نویسنده" در جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور تعداد 3 نامه از شهرستان کلاله به مرحله نهایی راه یافتند که در نهایت "فاطمه کوهکن" از باشگاه کتابخوانی "اختر" توانست رتبه دوم کشوری را از آن خود کند.

قدرت دائمی در خاتمه از موفقیت "حمزه رسولی راد" رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلاله خبر داد و ابراز داشت: از شهرستان کلاله به عنوان شهرستان فعال در کتاب و کتاب خوانی و برگزاری جام باشگاه های کتاب خوانی تقدیر شد.

گفتنی است مراسم اختتامیه دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در باغ کتاب تهران برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.