» » برگزیدگان جشنواره نقاشی آیات قرآنی بخش جنبی آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی گلستان معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره نقاشی آیات قرآنی بخش جنبی آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی گلستان معرفی شدند

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، پس از قرائت بیانیه هیات داوران اسامی برگزیدگان  آثار نقاشی آیات قرآنی بخش جنبی آموزشگاه های آزاد  هنرهای تجسمی  استان گلستان در گروه سنی کودک و نوجوان و بزرگسال  اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هیات داوران ضمن تقدیر از آثار رسیده در بخش کودک و نوجوان،  از  میان 131 اثر رسیده 6 اثر را شایسته تقدیر دانست.

بر اساس این خبر "سوین دولت آبادی" 3 ساله از گنبد کاووس ، "آنیا پورقاز"  4 ساله از گنبد کاووس، "صوفیا امینی" 3 ساله از گنبد کاووس ، "عارف بای" 10 ساله از رامیان ، "ملیکا حاجلی دوجی" 10 ساله از مراوه تپه ، "عمران دیبادین" 10 ساله از مراوه تپه  با اهدای لوح  و هدیه نقدی به مبلغ  پانصد هزار ریال تقدیر شدند.

این گزارش می افزاید: "ثنا جعفری"   8 ساله از گنبد کاوس،"رکسانا پیر" 10 ساله از گنبد کاوس ، "سودا رشیدایی"  8  ساله از گرگان، "آیدین آخوند زاده"  4 ساله از گنبد کاوس، "آوا رحمتی" 6 ساله از گنبد کاووس "فائزه بزی"  8 ساله از آزادشهر با اهدای لوح  و هدیه نقدی به مبلغ  یک میلیون ریال  نیز تقدیر شدند.

هیات داوران در بخش بزرگساال از میان 180 اثر رسیده 9 اثر را شایسته تقدیر دانست و با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ دومیلیون ریال قدردانی کرد.

در این بخش " فاطمه بای" ،" هومن محمدی" ،"مهدی شمس آبادی" از گنبد کاووس، " سمیع الله علوی" و " فاطمه سادات" از بندرگز، " ملیحه کشیر" و "محدثه رستگار" از گرگان، " فهیمه بیانی" از دلند و " زینب یازرلو" از رامیان در این بخش تقدیر شدند.

بر اساس این گزارش در بخش سوره واقعه از سوی هیات داوران رتبه سوم، لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به " علی رشیدی" ، رتبه دوم ، لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ شش میلیون ریال به "خدیجه علیمردانی" ، رتبه اول، لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ هفت میلیون ریال به " هومن ارباب مجنی" اهدا شد.

بر اساس این خبر: هیات داوران از میان 27 آموزشگاه شرکت کننده 6 آموزشگاه هنرهای تجسمی "پاییز" به مدیر مسئولی "وجیهه صادقلو" ، " البرزی" به مدیر مسئولی "ابراهیم البرزی"، " موج" به مدیرمسئولی "اعظم دولت آبادی" ، " خلقت" به مدیرمسئولی " شهربانو قنبرآبادی"، " پرواز رنگ ها" به مدیرمسئولی "ساناز حاتم نژاد" ، " یاشیل" به مدیرمسئولی "آرزو پناه" را به پاس همراهی و همکاری لازم در ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره داشته اند با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به مبلغ  یک میلیون ریال قدردانی کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.