» » اولین نشست کارگروه ساماندهی مد و لباس استان گلستان

اولین نشست کارگروه ساماندهی مد و لباس استان گلستان

پیش از ظهر دوشنبه 9 بهمن ماه اولین نشست کارگروه ساماندهی مد و لباس استان گلستان با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای کارگروه استانی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رمضان یازرلو ضمن عرض خیر مقدم به نمایندگان دستگاه های کار گروه مد و لباس استان، گفت: برای رسیدن به نتایج توسعه محور و حمایت از اشتغال و تولید در عرصه مد و لباس به پیوستگی و کم کردن فاصله بین دستگاه های متولی این امر نیازمندیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تاکید به مسئله حمایت از اشتغال و قرار گرفتن آن در سر لوحه ی فعالیت ها، ابراز داشت: هدف از تشکیل این کارگروه اتخاذ تدابیر لازم برای اجرای سیاست و خط مشی کارگروه های ساماندهی مد و لباس و هماهنگی و نظارت بر مصوبات و برنامه های تعیین شده دستگاه های اجرایی در استان برشمرد.

وی ادامه داد: هماهنگی و نظارت در برگزاری نمایشگاه های فصلی، شناسایی و ساماندهی طراحان مد ولباس و تهیه بانک اطلاعاتی از دیگر وظایف کارگروه مد و لباس در استان است.

این خبر می افزاید: بر اساس آیین نامه تشکیل کار گروه های استانی مد و لباس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده تام الاختیار کارگروه ساماندهی مد و لباس و رییس کار گروه است.

گفتنی است نماینده تام الاختیار معاون برنامه ریزی استانداری، سازمان آموزش و پروش استان، سازمان صنعت،معدن و تجارت استان، مرکز صدا و سیمای استان، عضو ناظر با معرفی مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و دو نفر از نمایندگان صنوف طراحان و تولیدکنندگان پارچه و لباس در استان به عنوان دیگر اعضای کارگروه به شمار می آیند.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.