» » نشست صمیمی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمندان شهرستان کردکوی

نشست صمیمی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با هنرمندان شهرستان کردکوی

 

صبح روز سه شنبه 10 بهمن ماه نشست صمیمی هنرمندان و مسئولین انجمن ها و گروه های فرهنگی و هنری شهرستان کردکوی با حضور معاون هنری و مسئول ارزیابی عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابتدای این نشست رمضان یازرلو ضمن عرض تبریک به "یاسر مسعودی" رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان، گفت: شهرستان کردکوی از پشتوانه ای غنی و پتانسیل خوبی در عرصه فرهنگ و هنر برخوردار است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ادامه داد: هنرمندان شاخصی در این شهرستان حضور دارند و داشته اند و شایسته است این پتانسیل کنونی با دانش افزایی  و تاسی از آن ها در مسیر تعالی هنر  این شهرستان گام بردارند.

وی افزود: در تلاشیم با تشکیل کارگروه ها و کارگاه های آموزشی؛ فصل نوینی را رقم بزنیم و این مهم تنها با حضور و حمایت اصحاب فرهنگ و هنر میسر خواهد بود.

گفتنی است در حاشیه این جلسه، نشست هم اندیشی و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان با حضور اعضای شورای شهر کردکوی و معاون هنری و مسئول ارزیابی و عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در دفتر رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.