» » نشست خبری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان برگزار شد

نشست خبری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان برگزار شد

عصر روز جمعه 13 بهمن‌ماه نشست خبری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و اصحاب رسانه استان در پردیس سینمایی کاپری گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حجت‌الاسلام علی اصغر فضیلت ضمن قدردانی از مجموعه پردیس سینمایی کاپری، استانداری و صداوسیمای مرکز گلستان، ابراز داشت: امید بخشی و نشاط‌آفرینی و انجام هر اقدامی در این رابطه به ارتقاء سطح آسایش روانی جامعه و بالاتر رفتن انگیزه‌ها و کارایی افراد کمک می کند.

وی ادامه داد: هر اقدامی در این راستا به عنوان یک عمل آسمانی و رحمانی به‌حساب می‌آید و برگزاری رخدادی چون جشنواره فیلم به نوبه‌ی خود می‌تواند قدمی در این راه به شمار آید.

این مسئول استانی خاطر نشان کرد: آسیب‌های اجتماعی شور و نشاط و امید در جامعه را نشانه می‌رود و برگزاری جشنواره‌هایی از این دست می‌تواند از جنبه‌های گوناگون در کاهش این آسیب‌ها نقش ایفا کند.

حجت‌الاسلام فضیلت ضمن تأکید به مسئله توسعه و ایجاد گفتمان سینما در جامعه، افزود: نیاز به گفتمان سازی سینما در استان هست و با برگزاری نشست‌ها و جشنواره‌ها و نیز راه‌اندازی سینما تجربه و سینمای سیار و ایجاد پاتوق برای اهالی سینما در تلاشیم این مهم را در استان نهادینه سازیم.

وی در خاتمه گفت: مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با همکاری تلاشگران عرصه سینما در استان آمادگی این را دارد تا بر اساس تقاضای شهرستان‌ها، بخش‌ها و حتی روستاها، سینمای سیار را راه‌اندازی کند.

گفتنی است سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان از 13 تا 22 بهمن‌ماه در پردیس سینمایی کاپری گرگان برگزار می‌شود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.