» » جشن "شبی با هنرمندان" ویژه ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان

جشن "شبی با هنرمندان" ویژه ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان

عصر روز سه شنبه 17 بهمن پس از اقامه نماز مغرب و عشاء جشن "شبی با هنرمندان" ویژه ایام الله دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و هنرمندان در مسجد جامع گلشن شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابتدای این جشن که به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن برگزار شده بود مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: انجام فعالیت های فرهنگی و هنری مناسب سبب تقویت خودباوری و بستری برای امید آوری در جامعه است و بهترین تضمین و تصمیم برای حفاظت از نسل انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام علی اصغر فضیلت ضمن قدردانی از نگاه و نظر سید فجر آفرین دیروز و امروز استان گلستان "حضرت آیت اله نورمفیدی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان گرگان که همواره حامی نگاه سازنده و توسعه محور در عرصه فرهنگ و هنر گلستان بوده است، ادامه داد: نظام سلطه می کوشد جامعه ما را خشن و عبوث نشان دهد و توجه به نشاط آفرینی و امید بخشی می تواند به عنوان یک راهبرد فرهنگی در برابر رقبای جمهوری اسلامی مطرح شود.

گفتنی است در پایان این جشن از 10 نفر از هنرمندان جوان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اهدا لوح تقدیر و هدیه نقدی قدردانی شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.