» » برگزیدگان چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان معرفی شدند

برگزیدگان چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، پس از قرائت بیانیه هیات داوران اسامی برگزیدگان  چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان معرفی شدند.

بر اساس این خبر در بخش  طراحی پوشش سر "فاطمه بحرینی" ، زلیخا صادقی" ، "حمیده حاجیلری" و "محدثه نوده" با اهدای لوح و هدیه نقدی شایسته تقدیر شدند و در بخش دوخت پوشش سر " الهام منصوری" و "اکرم اسماعیل نژاد" مشترکا رتبه سوم و "سمیه حسن پور " رتبه دوم را از آن خود کردند.

این گزارش می افزاید: در بخش دوخت مانتو مجلسی "سمانه مهاجر" ، "محدثه درستکار" ، "ملیحه بیگم حسینی" و "فاطمه عسگری" با اهدای لوح و هدیه نقدی شایسته تقدیر شدند. در این بخش رتبه سوم مشترک " مهلا جزی" و "حمیده باقری" ، رتبه دوم مشترک "سمیرا جاجرمی" و "فاطمه سادات میرحسینی" ، رتبه اول مشترک " معصومه کشیری" و "رقیه عجم" را کسب کردند و با آن ها لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا شد.

هیات داوران در بخش طراحی مانتو مجلسی و اجتماع با اهدای لوح و هدیه نقدی طرح های "محدثه نوده" ، "زینب حکیمی" و "هومن ارباب مجنی" را شایسته تقدیر دانست و  رتبه سوم مشترک را به "سیده زهرا مرعشیان" و " فاطمه بحرینی" ، رتبه دوم مشترک را به "فیروزه غریبه تهرانی" و "مریم طهماسب زاده" اهدا  کرد و اثری را به عنوان رتبه اول انتخاب نکرد.

بر اساس این خبر در بخش دوخت مانتو اجتماع هیات داوران با اهدا لوح و هدیه نقدی از "الهام آخوند زاده" و "معصومه کشیری" تقدیر کرد و  "اکرم میکائیلی" و "مارال آرتا" را مشترکا به عنوان رتبه سوم برگزید. همچنین با اهدا لوح تقدیر و هدیه نقدی "بهناز مرجانی" را به عنوان رتبه دوم اعلام داشت و اثری را شایسته کسب رتبه اول معرفی نکرد.

بر اساس این گزارش در بخش مسابقه طراحی لباس زنده " حمیده ایرانی" و " زهرا خجسته فر" شایسته تقدیر شدند و جایزه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم مشترک به " الهام منصوری" و "سیده زهرا مرعشیان" و رتبه دوم به "بی بی زلیخا صادقی" اهدا شد.

هیات داوران در بخش مقاله علمی و پژوهشی " مهلا جزی" را شایسته تقدیر دانست و رتبه سوم مشترک را به " طیبه حاجیلری" و " پونه حریری" ، رتبه دوم مشترک به "فیروزه غریبی تهرانی و رتبه اول به  طور مشترک به " ملیحه بکرانی" و "پروانه موسی زاده" اهدا شد.

گفتنی است سخنرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، رییس مرکز آموزش علمی کاربردی پیشگامان علوم و فنون نوین گلستان،رییس دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد استان گلستان، اجرای موسیقی توسط گروه مهرگان و رونمایی از سه عنوان نشریه از برنامه های برگزار شده در آیین اختتامیه این رخداد فرهنگی و هنری بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.