» » فجر انقلاب در "بندرگز" ، " کردکوی" و " گمیشان" با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری

فجر انقلاب در "بندرگز" ، " کردکوی" و " گمیشان" با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت دهه مبارک فجر برنامه های فرهنگی و هنری متعددی در سه شهر "بندرگز" ، "کردکوی" و "گمیشان" اجرا شد.

لیلا هزار جریبی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز از برگزاری کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی در این ایام خبر داد و گفت: این کارگاه ویژه روسا و کارکنان ادارات شهرستان با محوریت آسیب های فضای مجازی تشکیل شد.

وی ادامه داد: معرفی کتاب های مرتبط به انقلاب به دانش آموزان، برگزاری مسابقه "نقاشی انقلاب" ویژه کودکان و نوجوانان، برپایی نشست شعری با همکاری "انجمن شعر وصال بندرگز"، برگزاری کارگاه تجسمی در کافه هنر،برپایی نشست "گفتمان دینی" ویژه کودکان و نوجوانان در مدرسه قرآنی شهرستان بندرگز و برگزاری مسابقه قرآنی "حفظ سوره فجر "در بین کودکان در بندرگز از جمله برنامه های شاخص فرهنگی و هنری ویژه دهه فجر در شهرستان بندرگز بود.

بر اساس این خبر "یاسر مسعودی" سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی نیز از حضور درجشنواره شعر و موسیقی دانش آموزی و فرهنگیان شهرستان کردکوی  خبر داد و گفت: برپایی محفل انس با قرآن با عنوان "  عطر قرآن در فجر انقلاب " ، برپایی جشن با کاروان انقلاب، یادواره شهدای انقلاب و برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری شادمانه ویژه فجر در دستور کار این اداره قرار داشت.

در خاتمه شایان ذکر است "محمد کریمی" سرپرست نمایندگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در گمیشان نیز از برپایی نمایشگاه کتاب در دبیرستان بنت الهدی صدر گمیشان گفت و ادامه داد:برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب و مراسم عصر شعر انقلاب از جمله برنامه های فرهنگی و هنری اجرا شده در شهرشتان گمیشان بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.