» » غبار روبی گلزار شهدا و نواخته شدن زنگ انقلاب در "آق قلا" و "بندرترکمن"

غبار روبی گلزار شهدا و نواخته شدن زنگ انقلاب در "آق قلا" و "بندرترکمن"

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در راستای گرامیداشت بهار آزادی انقلاب اسلامی ایران برنامه غبار روبی گلزار شهدا در آق قلا و  مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در  بندرترکمن اجرا شد.

عبدالرضا کلته رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا از برپایی آیین غبار روبی گلزار شهدا در آن شهرستان خبر داد و افزود: این آیین با حضور مسئولان شهرستانی با هدف تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل برگزار شد.

وی همچنین به برگزاری نشست صمیمی مردم و مسئولین در "انبار الوم" و "پیرواش" اشاره کرد و گفت: این نشست ها با هدف ارتباط صمیمی تر مسئولان با مردم و پاسخ گویی به سوال های مردم در حوزه فرهنگی و هنری برگزار شد.

بر اساس این خبر "میرزا علی قزل" رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرترکمن نیز به نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه دبیرستان پسرانه نمونه دولتی امام حسین ( ع) اشاره کرد و گفت: برپایی جشن انقلاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزاری مراسم "عطر قرآن در فجر انقلاب" در روستای "پنج پیکر" ، اهدای کتاب به دانشگاه پیام نور واحد بندر ترکمن از جمله برنامه های شاخص به مناسبت جشن طلوع آزادی بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.