» » اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در 39مین بهار انقلاب شهرستان های گنبد کاووس، آزادشهر و علی آباد کتول

اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در 39مین بهار انقلاب شهرستان های گنبد کاووس، آزادشهر و علی آباد کتول

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان  در 39 مین بهار انقلاب در شهرستان های گنبد کاووس، آزادشهر و علی آباد کتول برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی و هنری اجرا شد.

بر اساس این خبر: "رضا شجاعی" رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس از تشکیل همایش بزرگ انقلاب و الگوی اقتصاد مقاومتی در اشتغال بانوان  در آن شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری جشن شادمانه فجر و اجرای نمایش برای کودکان مدرسه امام زاده یحیی بن زید(ع) از جمله برنامه های اجرا شده در فجر گنبدکاووس بود.

این خبر می افزاید: "طیبه رجنی" رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  آزادشهر نیز به  تشکیل کارگاه عکاسی در مدرسه شهید بذر افشان مرزبان اشاره کرد و گفت: برگزاری کارگاه و  نمایشگاه خوشنویسی در مصلی نماز جمعه، برپایی عصر شعر و خاطره انقلاب، برگزاری مسابقه نقاشی بهار انقلاب در روستای ازدارتپه شهرستان آزادشهر از جمله برنامه های شاخص این شهرستان در فجر سال 96 بود.

گفتنی است  حجت الاسلام سیدمحمود میردیلمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علی آبادکتول نیز به برگزاری اولین جشنواره سرودهای انقلابی آلاله های وطن و برپایی عصر شعر لاله های فجر با همکاری انجمن شعر و ادب قلم زرین گلستان اشاره کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.