» » آقای شهردار به تماشای "سرو زیر آب" نشست

آقای شهردار به تماشای "سرو زیر آب" نشست

شامگاه شنبه 21 بهمن ماه شهردار گرگان در پردیس سینمایی کاپری حضور یافت و به تماشای فیلم "سرو زیر آب " نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان عبدالحسین دادبود پیش از آغاز فیلم، گفت: یکی از جمله مسائلی که در زمینه مسائل فرهنگی مرتبط به حوزه شهرداری می شود ساخت فضاهای فرهنگی است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌هایی با مشارکت بخش خصوصی و یا سرمایه‌گذاری مشترک با شهرداری انجام شده تا فضای فرهنگی در مقیاس‌های مختلف محله‌ای، منطقه‌ای و شهری ایجاد کنیم که با استفاده از این فضاها و ظرفیت نیروی فرهنگی که در شهر گرگان وجود دارد، توسعه فرهنگی رقم بخورد.

شهردار گرگان افزود: از این‌که بخش خصوصی در کنار ایجاد فضای فرهنگی، فضاهای اقتصادی را هم در نظر بگیرد، استقبال می‌کنیم و این یکی از مهم‌ترین اقدام ها برای تشویق افراد است.

وی تصریح کرد: علاوه بر فضای فرهنگی خاص باید فضای فرهنگی چندمنظوره را هم در نظر بگیریم که بخشی از آن به صورت اقتصادی اداره شود تا بتواند فضای فرهنگی را هم در درون خود پوشش دهد.

دادبود در خاتمه به این پرسش که برای حمایت از تولیدکنندگان آثار هنری و فرهنگی چه تدابیری اندیشیده است، این‌گونه پاسخ داد: ما در مدیریت شهری به حمایت هنرمندان نیاز داریم بنابراین آنچه در این زمینه نیاز به زیرساخت‌های فرهنگی دارد، مانند تفکیک زباله، حمل‌ونقل، ترافیک، ساخت‌وسازها و معماری حتماً از حضور هنرمندان برای پیشبرد کارها و انتقال پیام به مخاطب استفاده می‌کنیم.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.