» » آیین چهلمین روز پرواز هنرمند فرزانه "محمدهادی نامور راد" برگزار شد

آیین چهلمین روز پرواز هنرمند فرزانه "محمدهادی نامور راد" برگزار شد

عصر روز یکشنبه 29 بهمن ماه آیین چهلمین روز پرواز هنرمند فرزانه "محمدهادی نامور راد" با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،مدیرکل صدا و سیمای گلستان، فرمانداران بندرگز و کردکوی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی ، هنرمندان و هنردوستان در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی حجت الاسلام علی اصغر فضیلت ضمن آرزوی علو درجات برای آن فرهیخته فقید از خداوند متعال و یاد آوری نام و یاد آن سفرکرده؛ در سخنانی کوتاه به مسئله عالم کثرات اشاره داشت و گفت: انسان بعد از عالم کثرات به عالم وحدت گام می گذارد و رسیدن به این فصل و جایگاه نوین خود جای تبریک دارد.

بر اساس این خبر: شعرخوانی در وصف فقید سفر کرده ، بازتولید و اجرای 4 صحنه از 4 نمایش پیشین زنده یاد نامور توسط هنرمندان پیشکسوت همراه با هنرنمایی فرزندان مرحوم از دیگر برنامه های اجرا شده در این آیین گرامیداشت بود.

گفتنی است استاد " محمد هادی نامور راد" از درام نویسان  و کارگردانان نام آشنای معاصر ایران زمین بود و با نیم قرن تجربه در عرصه تئاتر و تلویزیون آثار ماندگاری را خلق و فقدانش اهالی هنرهای نمایشی استان گلستان را متاثر کرد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.