» » نتایج انتخابات خانه مطبوعات استان گلستان اعلام شد

نتایج انتخابات خانه مطبوعات استان گلستان اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ضمن اعلام نتایج انتخابات خانه مطبوعات استان گلستان، گفت: 70 در صد واجدین شرایط در این انتخابات شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، ادامه داد: در این دوره از مجموع قریب به ۲۰۰ نفر اعضای ثبت‌نام‌شده تعداد ۱۱۵ نفر مورد تأیید نهایی قرار گرفتند و ۱۵ نفر نامزد عضویت در هیات مدیره شدند.

وی اعضای هفت‌نفره هیات مدیره خانه مطبوعات استان که حائز بیش‌ترین آرا شدند را به شرح ذیل اعلام کرد:

از میان مدیران مسئول "هادی علمدار"و"موسی جرجانی"، از خبرنگاران"عبدالجواد عموزاد خلیلی"،"حمیدرضا محمدیاری"و"سمیه مرادقلی"، از نماینده نشریات سراسری"علی‌اصغر سلیمانی"، از نماینده خبرگزاری‌ها"وحید عرب احمدی" و نیز"حمید الوند" و"زهرا احمدی" به عنوان بازرسان خانه مطبوعات انتخاب شدند.

حجت‌الاسلام فضیلت ابراز داشت: امید است کلیه منتخبین هیات مدیره خانه مطبوعات استان که حائز اکثریت آرا شده و اعتماد شرکت‌کنندگان در انتخابات را جلب کرده‌اند، در راستای پیگیری امور صنفی و رسانه‌ای و استفاده معقول، مشروع و منطقی از بسترها، ظرفیت‌های حمایتی، هدایتی و نظارتی موجود برای امرخطیرتوسعه رسانه‌ای استان، در چهارچوب قوانین و مقررات جاریه گام برداشته و با توکل به خداوند متعال بتوانند خدمات مؤثری را ارائه دهند.

وی در خاتمه اعلام داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچون گذشته حامی خانه مطبوعات بوده و در راستای عمل به رسالت‌های خطیر آن از هرگونه حمایتی در چهارچوب مأموریت‌ها و وظایف قانونی‌اش به منظور تحقق اهداف این تشکل مدنی دریغ نخواهد کرد.

گفتنی است انتخابات خانه مطبوعات استان گلستان به صورت کاملاً الکترونیکی در تاریخ 30 بهمن‌ماه برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.