» » دیدار و گفتگو مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار و گفتگو مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پس از پایان همایش "سواد رسانه‌ای و فناوری‌های نوظهور" در نشستی صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، ضمن خوش‌آمد گویی و قدردانی از دکتر محمد افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کل همایش سراسری سواد رسانه‌ای به‌پاس حضور و انتقال دانش به علاقه‌مندان در همایش سواد رسانه‌ای و فناوری‌های نوظهور ، ابراز داشت: یکی از دغدغه‌های مطروحه در سطح جامعه و بین مسئولان هنجارشکنی و شیوع مطالب نادرست در این فضا است.

وی ادامه داد: امید است با تداوم حضور مسئولان و برنامه‌ریزی‌های هدفمند و کاربردی؛ بتوانیم تهدیدها را  با رعایت قانون به فرصت تبدیل کنیم.

در ادامه دیدار افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از نگاه مثبت و سازنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، توضیحاتی را پیرامون "نشان شامد" ارائه کرد و ابراز داشت: اعطای نشان شامد به سایت‌ها، کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی به معنای اطمینان از سالم بودن محتواهای آن‌ها است.

در ادامه این نشست مطالبی پیرامون نشان سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی و تشکیل انجمن فعالان فضای مجازی مطرح شد و مسئولان درباره آن‌ها به گفتگو و تبادل‌نظر پرداختند.

گفتنی است بازدید از مراکز دیجیتال در شهرستان گرگان و حضور در پیش نشست علمی همایش ملی نقش رسانه‌های دیداری – شنیداری در تبیین اسلام از دیگر برنامه‌های دکتر افراسیابی در سفر یک روزه به استان گلستان بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.