» » تقدیر ویژه از هنرمندان گرگانی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان

تقدیر ویژه از هنرمندان گرگانی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان

مدیر انجمن سینمای جوان استان گلستان از موفقیت هنرمندان گرگانی در پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان خبر داد و گفت: در بخش طراحی صحنه فیلم هنرمندان گرگانی موفق به دریافت جایزه نقدی و دیپلم افتخار جشنواره شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مسعود امامی ادامه داد: آیین اختتامیه پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان در شامگاه دوشنبه 7 اسفندماه در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار شد و "حامد سراوانی" و "سارا موسوی" از شهرستان گرگان با فیلم " بازگشت از نیمه راه" موفق به کسب دیپلم افتخار، جایزه نقدی در این جشنواره سینمایی شدند.

وی در خاتمه ابراز داشت: "سارا موسوی " نویسندگی و کارگردانی، "حامد سراوانی " تصویربرداری و تدوین،"افشین اشراقی " و " حامد سراوانی " صدابرداری و صداگذاری، "سارا موسوی " و "حامد سراوانی " طراحی صحنه و "ارشیا خسروانی " و "جمشید کازرانی " بازیگری این فیلم کوتاه 13 دقیقه‌ای را بر عهده داشتند.

این خبر می‌افزاید: "بازگشت از نیمه راه " قصه پسربچه‌ای ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺁﺩﺭﯾﻦ بوده که با دریافت نامه‌ای مشکوک در روز تولدش تصمیم می‌گیرد به مکانی که از او خواسته‌شده برود.

گفتنی است پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در سه بخش مسابقه فیلم کوتاه، فیلم‌نامه و عکس از تاریخ 4 تا 7 اسفندماه سال جاری توسط انجمن سینمای جوانان ایران، شهرداری کاشان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاشان برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.