» » جلسه ارائه گزارش عملکرد انجمن هنرهای نمایشی گلستان در سال96

جلسه ارائه گزارش عملکرد انجمن هنرهای نمایشی گلستان در سال96

عصر روز شنبه 12 اسفند ماه جلسه ارائه گزارش عملکرد انجمن هنرهای نمایشی گلستان در سال96 با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و اعضای هیات مدیره گروه های ثبتی تئاتر در تالارنگاه مجموعه فخرالدین اسعد گرگانی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حسن رستمانی رییس انجمن هنرهای استان گلستان ضمن قدردانی از حضور اعضای مدعو، گفت: برگزاری نشست های هم اندیشی با مدیران تئاتر کشور، ساماندهی وضعیت مالی،بانک اطلاعاتی هنرمندان، ستاد اجرایی جشنواره ها از جمله فعالیت های صورت گرفته در سال جاری است.

وی ادامه داد: دعوت از هنرمندان با سابقه که به هر نحوی از تئاتر فاصله گرفته بودند و ارتباط با سرپرستان گروه های نمایشی و برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر فعالیت های هیات مدیره انجمن های هنرهای نمایشی استان در سال 96 بود.

در ادامه این نشست مرتضی ملک محمودی دیگر عضو هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی با اشاره به میزان کمک های مالی به گروه های ثبتی و هزینه های جشواره ها، گفت: کوشیده شده با استفاده از نرم افزارهای حسابداری میزان دقت در مسائل مالی انجمن را بالا ببریم.

وی در خاتمه به اقدام های انجام شده در خصوص دریافت درجه هنری و بیمه هنرمندان مطالبی را اظهار داشت و خواهان تمایل و همکاری هیات مدیره گروه های ثبتی و خانواده بزرگ تاتر با هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی است شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.