» » تقدیر از شرکت کنندگان در نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر در گلستان

تقدیر از شرکت کنندگان در نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر در گلستان

پیش از ظهر سه شنبه  15 اسفند ماه با حضور معاون هنری و رییس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات مدیره انجمن هنرهای تجسمی استان گلستان از هنرمندان افتخار آفرین و شرکت کننده در نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر در استان گلستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان رمضان یازرلو ضمن قدردانی و آرزوی بهتر فعالیت های هنرهای تجسمی برای سال آتی، گفت: در تلاشیم در سال آینده حضور حداکثری جامعه هنری را  با نگاه و رویکرد تخصصی در برنامه ها داشته باشیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ، ادامه داد: توسعه فضای نمایشگاهی، ایجاد موزه هنر معاصر، کشف استعدادها و تقویت نسل جدید و ایجاد چهار فصل تجسمی از برنامه های حوزه معاونت هنری در سال 97 خواهد بود.

یازرلو ضمن اشاره به نقش فرهنگ و هنر در توسعه استان، ابراز داشت: در تلاشیم با نظارت بیشتر بر آموزشگاه  ها و اساتید  به دنبال ارتقاء سطح کیفی آموزش در استان باشیم و گام هایی را برای ایجاد نگاه توسعه محور برداریم.

این خبر  می افزاید: در خاتمه نشست از "داوود عامری "، "محمدرضا عباسپور "، "نبی اله مصدق "، "جواد عظیمی "، "حمیدرضا فرخی "، "سلیمه قزل "، "مهرنوش اسکندری "، "مهرنوش اسکندری "، "صالح زنگانه "، "محمدرضا کیوان فر " و " عبدالحمید زنگانه "به پاس افتخارآفرینی در عرصه ملی و بین المللی و حضور در نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر در گلستان با اهدا لوح تقدیر شد.

گفتنی است نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر در گلستان از 20 تا 27 بهمن‌ماه در محل کاخ موزه پارک شهر گرگان دایر شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.