» » آغاز طرح "عیدانه کتاب" در آستانه‌ی نوروز 97

آغاز طرح "عیدانه کتاب" در آستانه‌ی نوروز 97

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری طرح "عیدانه کتاب " در آستانه سال جدید خبر داد و گفت: این طرح فرصتی دوباره برای بهره‌مندی کتاب‌فروشی‌ها از یارانه حمایتی و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت، ادامه داد: تاکنون طرح‌های فراگیر ملی به نام‌های "کتاب‌فروشی به وسعت ایران " در آبان 96، "عیدانه کتاب " در نوروز 95، "تابستانه کتاب " در تیر و مرداد 95، "پاییزه کتاب " در آبان و آذر 95، "عیدانه کتاب " در نوروز 96،"تابستانه کتاب " مرداد و شهریور 96، " پاییزه کتاب " آذر 96 با موفقیت در سطح کشور به اجرا درآمده که رضایت، افزایش فروش و رونق کتاب‌فروشی‌های کشور را به دنبال داشته است.

وی زمان ثبت‌نام طرح "عیدانه کتاب " را برای کتاب‌فروشی‌ها از روز چهارشنبه 16 اسفندماه 96 اعلام کرد و افزود: کتاب‌فروشی‌ها برای ثبت‌نام به منظور شرکت در این طرح می‌توانند به پایگاه اینترنتی ketabnet.ir مراجعه کنند.

گفتنی است زمان اجرای طرح "عیدانه کتاب " برای مراکز استان‌ها از تاریخ 22 اسفند تا 12 فروردین 97 و برای استان تهران از 25 اسفند تا 12 فروردین 97 است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.