» » جشن دورهمی کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.

جشن دورهمی کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.

عصر روز پنج شنبه 24 اسفند ماه 96 جشن دورهمی کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به همت پایگاه امام جعفر صادق(ع) و روابط عمومی آن اداره کل با حضور مدیر کل، معاونین،کارکنان ستادی و شهرستانی و خانواده آن ها در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ابتدای برنامه سید رسول مطهری معاونت اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر از فعالیت کارکنان در سال 96 و آرزوی سالی خوب، گفت:  از همکاران گرامی به پاس تلاش برای انجام وظایف سازمانی تشکر و قدردانی دارم و امیدوارم شما عزیزان در سال آتی هم بیش از پیش در انجام وظایف محوله و قانونی کوشا باشید.

در ادامه مراسم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به سخنرانی پرداخت و ابراز داشت: گستره فعالیت و تنوع و تکثر ماموریتی  در این اداره زیاد است.

حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، ادامه داد: کارکنان این مجموعه همراه کوشیده اند با کمترین اعتبارات بیشترین انتظارات را پاسخگو باشند.

وی در خاتمه ضمن قدردانی مجدد از خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سالی پر خیر و برکت را از خداوند متعال خواستار شد.

گفتنی است اجرای موسیقی سنتی و پاپ، تقدیر از فرزندان نمونه دانش آموز  کارکنان، تقدیر از همکاران نمونه شهرستان ها، ستادی و روابط عمومی ها، تقدیر از روسای نمونه ستادی و شهرستانی و تقدیر از مهندسان ناظر اداره کل از دیگر برنامه های اجرا شده در این جشن بود.                                    

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.