» » جلسه هم اندیشی برگزاری همایش علمی با محوریت تئاتر

جلسه هم اندیشی برگزاری همایش علمی با محوریت تئاتر

ظهر روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه جلسه هم اندیشی برگزاری همایش علمی تئاتر با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و رییس و مسئولان موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت ضمن اشاره به پیشینه تئاتر در استان گلستان، ابراز داشت: گرایش افتخار به گذشته به صورت اغراق آمیزی دیده می شود .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ادامه داد: در حال حاضر وضعیت کمی تئاتر استان  به لحاظ پتانسیل و سرمایه های هنری، تحصیل کرده های تئاتری و تنوع و تکثر موضوعی مطلوب به نظر می رسد اما اگر به همین داشته ها توجه نکنین این رویش ها به تهدید تبدیل خواهند شد.

وی در خاتمه ضمن ارزشمند و سازنده خواندن هرگونه فعالیت علمی هدفمند  و توسعه محور به موضوع هزینه های همایش اشاره کرد و اظهارداشت: با مشخص شدن سطح انتظارها در دستگاه فرهنگ و ارشاد و برآورد هزینه های همایش و جلب نظر و جذب حامی مالی خصوصی می توان افق بهتری را برای این رخداد علمی ترسیم کرد.

در ادامه جلسه "رمضان یازرلو" معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن ارائه پیشنهاد گنجاندن بخش مدیریت هنر به بخش های همایش،گفت : فی نفسه برگزاری همایش علمی امری مطلوب است در صورتی که محور های همایش کاربردی و مشخص تعیین شود و در انتها آورده ای چشم گیر برای هنراستان داشته باشد.

"دکتر مهدی مفتاح" رییس موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی با ابرازخرسندی از حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: تعریف و گستردگی محورهای همایش و حضور سخنران های شاخص و حضور مسئولان کشوری در آیین اختتامیه نقشی تاثیرگذار در میزان استقبال علاقه مندان برای شرکت در این همایش تخصصی دارد.

گفتنی است جلسه هم اندیشی برگزاری همایش علمی با محوریت تئاتر به میزبانی موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.