» » سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان گلستان

صبح امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت‌ماه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان خبر داد و گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا 20 اردیبهشت‌ماه به منظور شرکت در 285مین مراسم نکوداشت شاعر شهیر "مختوم قلی فراغی" به استان گلستان سفر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اصغر فضیلت، ادامه داد: این برنامه در روستای آق توقای مراوه‌تپه و با حضور "سید عباس صالحی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و حضور وزیر محترم در این سفر مناسبتی بوده و برای سفر استانی و چندروزه وزیر به استان چند تاریخ به دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهادشده است.

حجت‌الاسلام فضیلت تصریح کرد: مراسم نکوداشت دویست و هشتاد و پنجمین سالگرد تولد مختوم قلی فراغی، شاعر شهیر ایرانی ترکمن فردا (20 اردیبهشت) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استاندار گلستان، مقامات استانی و اصحاب فرهنگ برگزار خواهد شد.

گفتنی است پیش از این مراسم، آیین نکوداشت مختوم قلی فراغی در چند شهر آق‌قلا، گمیشان، بندر ترکمن،گنبدکاووس و زادگاه این شاعر شهیر ایرانی ترکمن نیز برگزارشده است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.