» » دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی به میزبانی استان گلستان برگزار می شود

دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی به میزبانی استان گلستان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی لز سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)  به میزبانی استان گلستان در آبان ماه 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی برشمرد و ادامه داد: گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا و گرامیداشت تولید کنندگان وپدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره شخصت، معارف رسول اکرم، ائمه معصومین به ویژه امام رضا از دیگر اهداف شاخص برگزاری این رخداد هنری معنوی است.

وی ادامه داد: احادیث، حکمت ها ، پیام های آموزشی و تربیتی سیره نبوی و مفاهیم اخلاقی و انسانی چون امید، مهربانی، نماز و نیایش، خانواده و کار وتلاش از محورهای مهم این جشنواره به شمار می آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزاری جشنواره های موضوعی با اهداف مشخص و نگاه توسعه محور را در افزایش باورهای معنوی و اعتقادی جامعه موثر دانست و افزود: در این دوره از جشنواره ؛محدودیتی از نظر تعداد آثار ارسالی توسط فیلم سازان وجود ندارد و حداکثر مدت زمانی آثار ارسالی با تیتراژ باید یک دقیقه باشد.

فضیلت در خاتمه اظهار داشت: اطلاع رسانی و فرآیند ثبت نام و ارسال آثار از طریق تارنمای شمس توس به نشانی  golestan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir انجام می شود.

شایان ذکر است پوستر رسمی دهمین جشنواره پویا نمایی رضوی در آغازین روزهای تیر ماه رونمایی خواهد شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.