» » نمایشگاه عکس و کاریکاتور "پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر" در علی آباد کتول

نمایشگاه عکس و کاریکاتور "پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر" در علی آباد کتول

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علی آبادکتول از برگزاری نمایشگاه عکس و کاریکاتور  پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در علی آباد کتول خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،حجت الاسلام سیدمحمودمیردیلمی زبان هنر را در انتقال مفاهیم ارزشی و اجتماعی و آموزشی برای مخاطبان تاثیرگذار دانست و گفت: از برنامه هایی که در دستور ستاد مبارزه با مواد مخدر مورد بررسی قرار گرفته ،استفاده از ظرفیتهای موجود در دستگاه های اجرایی است.

وی ادامه داد: سفارش قرآن کریم به انسان ها خصوصا مومنین از پدیده های اجتماعی و طبیعی عبرت آموزی است،لذا این نمایشگاه می تواند از جمله پدیده های نامبارک اجتماعی باشد که به دست انسان به جان انسان افتاد و نگاه به آن برای همه افراد می تواند عبرت آموزی از این ناهنجاری اجتماعی باشد که انسان ها در همیشه تاریخ دیدند و شنیدند و حتی حس کردند.

میردیلمی افزود: خوش به حال کسانیکه به واسطه دیدن و شنیدن؛ آینده خود را ساختند و به کلام قرآن (عبرت آموزی)ردای عمل پوشاندند و این نمایشگاه عکس و کاریکاتور می تواند با انتقال دردهای ناشی از یک ناهنجاری اجتماعی با هدف تاثیر گذاری به سلامت جامعه کمک کند.

شایان ذکر است این نمایشگاه به مدت ٣روز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان علی آباد کتول با شعار سلامت برای همه پذیرای علاقه مندان است.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.