» » دیدار و گفتگوی مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کتابفروشان گرگانی

دیدار و گفتگوی مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتاب خوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کتابفروشان گرگانی

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور وزیر به همراه مدیرکل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان پس از پایان نخستین جلسه ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب استان گلستان به دیدار چند کتاب فروشی در گرگان رفت و با کتاب فروشان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،علی اصغر سید آبادی در این دیدارها ضمن تشکر و قدردانی ویژه از کتاب فروشان و زحمت کشان این عرصه به گفتگو با کتاب فروشان پرداخت و  نظرات و دیدگاه های آن ها را پیرامون وضعیت نشر،طرح های حمایتی فصلی کتاب،برگزاری نمایشگاه کتاب، قاچاق کتاب و ... شنید و به گفتگو نشست.

این خبر می افزاید: مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور وزیر به همراه مدیرکل و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار و بازید کتاب فروشی های جلالی و خانه کتاب در شهر گرگان رفتند و با مسئولان و فروشندگان آن ها به گفتگو پرداختند.

گفتنی است نخستین جلسه ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب استان گلستان صبح روز پنج شنبه 21 تیرماه 97 برگزار شد.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.