» » مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز خبرنگار در برنامه گفتگوی ویژه شبکه گلستان حضور یافت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز خبرنگار در برنامه گفتگوی ویژه شبکه گلستان حضور یافت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز خبرنگار در برنامه گفتگوی ویژه سیمای استان گلستان حضور یافت و با تبریک این روز به تشریح ظرفیت‌های رسانه‌ای استان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری با حضور در بخش گفتگوی ویژه خبر شبانگاهی ساعت 23 سیمای گلستان در روز سه‌شنبه 16 مردادماه 97 با موضوع "روز خبرنگار و بررسی ظرفیت‌های رسانه‌ای استان " ضمن تبریک به پیشکسوتان و فعالان این عرصه در استان گلستان، گفت: در حال حاضر 74 نشریه مکتوب،35 پایگاه خبری،7 نشریه الکترونیکی در استان گلستان به‌طور رسمی در حال فعالیت هستند.

وی ضمن تأکید به نقش رسانه در آگاهی بخشی در جامعه و توسعه و تعمیم رخدادها، افزود: اصحاب رسانه همواره کوشیده‌اند درد مردم را با زیباترین واژه‌ها بیان کنند و با حضور در بحران‌ها و چالش‌ها، عملکردها و مسائل را رصد کرده و به نقد و بررسی آن بپردازند.

کشمیری با اعلام رتبه‌بندی خبرنگاران در گلستان به همت خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، به تشریح وضعیت و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در مسیر توسعه خانه مطبوعات و ارائه وام‌های خوداشتغالی برای فعالان این عرصه پرداخت.

وی ضمن تأکید به مسئله آموزش و آموزش پذیری برای اصحاب رسانه، به برخی از دوره های آموزشی تخصصی برگزارشده به همت خانه مطبوعات و حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اشاره کرد و گفت: برپایی دوره‌های آموزشی متعدد در راستای دانش افزایی در دستور کار قرار دارد.

کشمیری در خاتمه ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار به اهالی رسانه بابیان فرازی از دیدگاه مقام معظم رهبری، ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب تذکر و نصیحت در مطبوعات را خوب دانسته اما مأیوس کردن مردم از آینده و تیره و تار جلوه دادن فضای کشور در مطبوعات را خیانت برشمردند و امیدوارم اصحاب رسانه استان با اتکال به خداوند متعال و توجه به سخنان مقام معظم رهبری همواره در مسیر توسعه جامعه قلم بزنند.

شایان‌ذکر است "ولی اله شهابی " مدرس دانشگاه و فعال رسانه‌ای از دیگر مهمانان بخش گفتگوی ویژه خبری شبکه گلستان بود.

مطالب مشابه

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.